bookkeeping 

RANKING FIRM AUDYTORSKICH  

Gratulujemy naszych wielkim konkurentom z rynku audytorskiego. Jak co roku na szczycie listy znalazły się firmy audytorskie Wielkiej Czwórki.

Firmy BIG 4 mają za sobą długoletnią tradycję, wielki kapitał i dobrą organizację.  Przyciągają najlepszych  pracowników ale też współpracują z najlepszymi.

ABES Audit współpracował w zakresie audytu w bieżącym roku z jedną firmą audytorską z podium. Przy okazji upewniliśmy się, że zarówno nasza metodologia nie odbiega od najlepszych światowych standardów pracy audytora, jak też czasem to my mamy lepsze rozwiązania dokumentowania naszych prac.

Ponadto podobnie jak w zeszłym roku będziemy prowadzić młodych adeptów ku tytułowi biegłego rewidenta ucząc ich praktycznych aspektów rewizji finansowej. Specjalnie do egzaminu z rewizji przygotowujemy, podobnie jak w zeszłym roku, pracowników paru firm audytorskich wielkiej czwórki.  

WSPÓŁPRACA z BANKIEM ŚWIATOWYM

 

Miło jest nam poinformować, że mamy szansę wykorzystać posiadaną wiedzę merytoryczną w ramach działań przeprowadzanych na zlecenie Centrum Banku Światowego ds. Reformy Sprawozdawczości Finansowej (CFRR). Jesteśmy jednymi z konsultantów w zespole projektowym Projektu nr 1205107 "Edukacja zawodowa dla profesjonalnych księgowych i rewidentów". W ramach projektu współpracujemy z kolegami z Kanady, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

Uczestnicząc w projekcie chcielibyśmy by osoby decydujące się na ukończenie procesu kwalifikacyjnego związanego ze zdobyciem uprawnień biegłego rewidenta mogły w pełni zaprezentować profesjonalizm i przygotowanie do wykonywania tego trudnego i odpowiedzialnego zawodu. Zależy nam na tym, bo naszą dewizą jest zaspokajanie potrzeby rynkowej na usługi audytorskie o wysokim poziomie jakości. 

 
pexels photo

PRACA SZUKA OSOBY 

  • Poszukujemy rzutkiej osoby na stanowisko asystenki zarządu, która ma wspomagać prace zarządu. Oferowana praca polega nie tylko na zajmowaniu się potrzebnymi pracami sekretariatu ale też łączy się z nabywaniem nowych umiejętności w firmie wytyczającej nowe drogi w audycie finansowym. 

 

  • Aplikanta na biegłego rewidenta, który spełnia warunki do rozpoczęcia aplikacji, jest dyspozycyjny na tyle by odbywać aplikację zgodnie z przepisami. Szczegółowe warunki w ogłoszeniu po linkiem (ogłoszenie_aplikant)

 

  • Dodatkowo zapraszamy studenta lub studentkę lub studiów dziennych, zaocznych lub wieczorowych, z uzyskanym licencjatem, najchętniej na kierunku ekonomicznym, na stanowisko asystent biegłego rewidenta. W związku z nawałnicą nowych projektów, zadań i klientów, poszukujemy osoby, która wesprze nasz Zespół w obszarze administracji, pomocy przy pracach audytorskich i opiniach sądowych.

Oferujemy nie tylko zatrudnienie, ale też aktywnie dbamy o rozwój zawodowy naszych współpracowników – liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej i będziesz zdobywał kolejne stopnie wtajemniczenia wymagającego zawodu audytora, którego rolą jest dojście do sedna funkcjonowania firm.

Szczegóły naszej oferty, oczekiwań i wymagania jakie mamy wobec kandydatów można znaleźć tutaj: (link do ogłoszenia )

 

ABES AUDIT Sp. z o.o.

  • Siedziba: ul. Bema 60 lok.304, 01-225 Warszawa
  • Tel.: +48 607 625 296
  • E-mail: abes@abesaudit.com
  • NIP: 5272736752 Regon: 361548994 KRS: 0000558516
  • Kapitał zakładowy: 60.000 zł 

Firma audytorska jest wpisana na listę prowadzoną przez Polską Agencję Nadzoru Audytowego pod numerem 3951. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej za szkody, które mogą wyniknąć w związku z prowadzoną działalnością audytorską, co gwarantuje Klientom komfortową i bezpieczną współpracę.